USFantasy Sport je dovednost-založené denní fantasy soutěž platformu kombinující prvky tradiční regulované pari-mutuel systémy s tradiční DFS soutěže, vytvoření spravedlivé, jednoduché a transparentní prostředí pro všechny soutěžící soaring eagle casino velké vítěze. "Toto je významný krok vpřed pro USFantasy Sporty a jsme rádi, že o Colorado trhu a našeho potenciálu růstu v rámci státu," řekl Vic Salerno, prezident USFantasy Sporty. Soutěž výběrové řízení je jednoduché s zvládnutelné položky v každé kategorii a startovné tak nízké, jak $1 kdy byste měli pohybují v pokeru. "Jsme nadšeni, nabídnout další generaci denní fantasy sportovní občanům Colorado, a těšíme se na příležitosti, které USFantasy Sportovních soutěží přinese pro naše stávající i budoucí klientelu," řekl kdy by měl stát v blackjack.

"Těšíme se na pokračování naší expanze ve Spojených Státech." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Colorado Závodní Komise zelenou na fantasy sportovní činnosti Mile High Závodní A Zábava (MHRE) v Centennial Státu kdy byste měli přestat hrát. Mile High Fantasy Sportovní soutěže budou k dispozici na těchto místech: Havana Park v Aurora; Červená & Jerry 's v Sheridan, Colorado; Sundance Steak House a Salónu v Fort Collins, Colorado, Big D' s OTB v Greely, Colorado, Post Čas v Colorado Springs, Colorado; 8 Track v Bance 8 Kulečník v Grand Junction, Colorado, Jižní Colorado Gaming and Event Center v Pueblo, Colorado; a Softball Země a El Patrón Sportovní Bar v Denveru kdy začít hazardních her v cripple creek.

MHRE oznámila, že státní regulátor schválil jejich žádost, aby nabídka fantasy sportovní soutěže v devět umístění Colorado. Stejně jako v DFS, hráči získávají body na základě jejich výkonu v živé hře kdy začít hazardních her v coloradu.