Jako pro CONCACAF týmy, Mexiko má nejmenší šance na +5000 jak používat komponent v kasinu. USA pánské fotbalový tým se nezúčastní Mistrovství Světa v roce 2018 v Rusku. Zatímco v roce 2018 bude pravděpodobně dolů v Nevadě bez NÁS, spolu s Cup se koná v Rusku, sázení by se měl vrátit, pokud NÁM pozemky hosting práv pro 2026 Cup.

Pro záznam, Trinidad a Tobago je 1,37 milionu v populaci je pakatel ve srovnání Spojených Států 323 milionů jak používat spotřební sloty vnější světy. Mexiko vyhrál hexagonální kolo s 21 body. A těch zhruba 360 sekund odstraněny amerických mužů tým z Mistrovství Světa 2018..
Na implied odds dal Američané zhruba 80% šanci na výhru. To není nějaký politický protest, ale spíše kvůli špatné hrát Americký tým, který se dá popsat pouze jako trapas jak používat kostky ve větě. Spárován s Hondurasem zneklidňující Mexiko 3-2, USA, tým byl vyřazen ze Světového Poháru.
Navíc, Trinidad hrál jen v jedné předchozí Světový Pohár, a Hondurasu, která se na čtvrtý a poslední CONCACAF místě, hrál jen tři. Po začátku pomalý hrát v hexagonální kolo, tým USA měl vyhrát své dva poslední zápasy zajistit místo v roce 2018 Mistrovství harrah ' s resort a kasino south lake tahoe.