Nemyslím si, že lidé jsou nutně nudit s poker; oni jsou prostě švorc automat místech poblíž mě. Zprávy zprávy z World Series of Poker (WSOP) byla bublající s optimismem. Pole byla větší než kdy jindy best online poker sites to learn. Ve skutečnosti, PokerScout čísla ukázala, že je o 2 procenta pokles v počtech, po Finále Světového Poháru a v sobotu 20. Shodou okolností, EPT podařilo se daří v tomto stejném prostoru best online poker sites spain. Tam prostě není nikoho kousnout.

Jsme součástí rostoucího trhu nebo zhoršila?To je těžká otázka odpovědět, protože statistické důkazy pro obě živé a on-line formátů hra nebyla nikdy 100 procent přesné. Palec ve vzduchu čas.. best online poker sites that accept paypal. Oni už mají svobodu k ránu přes žalostně nedostatečný bankroll a jen dát to všechno na make-up.
července, na místě zaznamenán nejnižší celkový počet online hráčů pokeru od Santa dělal jeho kola na Štědrý den 2008. Do té doby, můžeme jen držet palce a modlit se, že online poker organizace mají dost důvtipný marketingové týmy přilákat ryby zpět do vody.