Ale nebylo tomu tak vždy poker hall of fame wiki. Kulin řekl, že tyto náklady zahrnují "nové známky (a) veškeré náklady, které ostatní lidé po ulici by mohl vzniknout v důsledku změny jména." Pro ty, kteří hledají na změnu jména z hlavní ulice, Chodba-Patton popřál jim hodně štěstí poker hall of fame wikipedie. ATLANTIC CITY, N. Aplikace může být zahájeno tím, že někdo na palubě, územní správce, nebo někoho, kdo vlastní pozemek podél ulice poker hall of fame phil křížovky.

— Pro některé, to bylo Umění Krást. A další nedávný příklad Highland Drive je změnit na Martina Luthera Kinga byl dokončen v roce 1992, pět let po procesu začal.
To není jen jejich zpáteční adresa na dopisy." Dan Kulin, veřejné informační důstojník, Clark County, řekl, existuje několik kroků, které musí být přijato předtím, než se ulice jméno může být změněno v unincorporated Clark County co automaty se winstar mít. Změna Dluhopisů Cesta k Tropicana Avenue trvalo dva roky, s vdovou po silnici jmenovec protestují, řekl. Důvodem změny názvu?Reklamní hodnotu co automaty se mohegan sun.

Trvalé dědictví, Zatímco střediska jako Hacienda jsou pryč, Hala-Patton řekl, že jejich dědictví je povinen žít na ulici jména co automaty se parx casino.