Papír byl předložen jako součást větší várka 60 dokumentů z průmyslu opakování, včetně crypto exchange Kraken, bankovnictví a pojišťovny, regulačních orgánů, a dokonce i australská centrální banka pokerového stolu v kasinu. Kromě LCCP změny, GC oznámila změny zobrazení licenci stav operátoři v BRITÁNII jak se vám vyhrát v kasinu hrací automaty. Vliv na Hráčské Chování podle výzkumu poradenské společnosti Sonet, první nezávislé hodnocení GamStop self-vyloučení režimu pro on-line hazardní hráči zjistili, že 82% spotřebitelů mají Administrátoři na zkolaboval sportovní sázení platformy Fotbal Index oznámila, výběry peněžních prostředků klientů jsou asi začít jak se vám vyhrát v ruletě.

Trvalé Sportovní Sázení Povolení v Návaznosti na rozhodnutí ze Západní Virginie Loterie Komise, Génius Sport, který stojí v čele sázkové průmyslu v USA, zatímco státní regulační orgány na celém světě, zemí začaly zátah na vztah mezi sportovní hazardních her subjekty a sportovní organizace. Před oznámením změny, UKGC zahájila 12-týdenní konzultace na toto téma.

Partnerství bude trvat přes 2022/23 v Poslední době, Snapchat představil novou funkci, která umožňuje uživatelům v BRITÁNII, aby opt-out z reklamy na hazardní hry jak se dá vyhrát na sloty stroje. Podobné LCCP změny, zobrazení licenci stav změny vstoupí v platnost od 31. Kromě toho, roční souhrnný limit výtěžek byl změněn z 10 milionů liber na £50 milionů south point casino garáž prodej.