Tiger Woods pokeru schopnosti budou testovány na limit, jak si sedne do boje s likes Antonio Esfandiari, Doyle Brunson, Phil Hellmuth a Mike Sexton jako součást třetí ročník Tiger Jam charitativní akce může u převzít dítě do kasina. Všichni víme, co se Tiger Woods na golf green, ale to, co má ve skříňce, když přijde na zeleného sukna z poker cítil?Vše bude odhaleno jako nejslavnější tváří v golfu opět spojí své síly s World Poker Tour (WPT) pro Tiger ' s Poker Night, která se má konat Může 16-17 v Mandalay Bay hotel & Casino Resort v Las Vegas.

To je třetí po sobě jdoucí rok roční Tiger Jam charitativní akce pořádané Tiger Woods Foundation, a to slibuje, že bude další úžasné akce zaměřené na vytváření příležitostí pro nedostatečnou mládí Ameriky.Člověk sám bude hostit událost, která poslední rok viděl Tiger Woods Pokeru – Phil Ivey – tváří v tvář s Tiger Woods Tiger Woods poker tabulky jsou k dispozici v obchodě. Je nepravděpodobné, že Ivey bude schopen se dostat ven z jeho předních dveří tohoto roku, jako je objem baccarat žalob hromadí mimo jeho letterbox, ale Phil Hellmuth, Antonio Esfandiari, Doyle Brunson a Mike Sexton jsou z důvodu, aby vzhled poker stůl ptáci oko pohled.

WPT bude také film akce a používat některé záběry v jejich show. Dvoudenní charitativní akce v sobě spojuje golf, poker, kuchyně a hudba, s příjemci každou korunu zvedl, že chudé děti z Ameriky, kterého Lese pomáhal, protože on nejprve zahájila charitativní zpět v roce 1997. Existuje mnoho fantastických cen, které mají být vyhrál, včetně PRO-AM hraje místa v premier PGA Tour a golf s legendou sám pokerového stolu v kasinu.

Den 2 bude vidět pokerové stoly a golfové hole, uloženy a kytary a bubny vyjde jako Grammy-nominace pop-rockovou kapelou OneRepublic vzít na pódium rockové základy Mandalay Bay Hotel. "Tento jedinečný a zábavné akce dává tolik k mé nadace, pomáhají nám rostou naše programy a poskytuje i více mladých lidí s šancí na vysoké škole," řekl Tiger Woods jak se vám vyhrát v kasinu hrací automaty. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre jak se vám vyhrát v ruletě.