John Gordon, generální ředitel společnosti Motivační Hry, komentuje prodloužení jejich smlouvy s Bet Lev, řekl: "Jsme nadšeni, že prodloužili naše partnerství s našimi dobrými přáteli v Sázku Lev a být schopen postavit se na neuvěřitelný úspěch jsme se těšili na datum zahájení další hry na své hvězdné značky." "Naše hry byly navrženy speciálně pro trhy, jako jsou Keňa a Zambie, ale také hrát výjimečně dobře na smartphone a tablet zařízení. Vybrat 6 výzvy uživatelům se správně předpovědět skóre v šesti fotbalových zápasů pro šanci vyhrát peněžní cenu betti je yetti slot machine online.

Motivační Hry vybudovala impozantní pověst pro vývoj hry speciálně pro trhy, kde mobilní datové náklady jsou stále významnou překážku pro mnoho uživatelů. Vybrat 5 je nový koncept, který kombinuje virtuální sporty a skóre predictor ve Free-to-Play podobě kolik tesco sloty propuštěn. Hry byly také optimalizovány pro Operu Mini Extrémní režim kolik tesco sloty otevřít.
Těšíme se na úzkou spolupráci s Bet Lev týmu, jak to vyžaduje jeho obsah nabízí na další úroveň." Jason Gibson, Marketingový ředitel v Sázku Lev, řekl, že new deal: "Vzhledem k úspěchu našeho partnerství s Motivační Hry za posledních několik let to bylo snadné rozhodnutí rozšířit naše stávající smlouvu o dalších 12 měsíců kolik tesco sloty budou k dispozici on-line. Od spojení sil s Bet Lev v září 2018, Motivační Hry, názvy si užili obrovskou trakci s Bet Lev hráči; Pick 6 a Dream Team pravidelně přiláká desítky tisíc účastníků za týden. Rozšířené dohody bude vidět, Vsadím se, Lev zahájení další hry, aby jeho hráči v Keni a Zambii, včetně Motivační Hry nový Pick 5 název stejně jako jeho modernizované Pick 6 a Dream Team hry, které se ukázaly být hit s uživateli tak daleko super slots casino no deposit codes.