V její třetí čtvrtletí zprávu o odvětví nemovitostí v Metro Manila, Colliers International na Filipínách ukázala, že offshore herní firmy obsazené 280.000 metrů čtverečních (3.01 milionů čtverečních stop) pro transakce během prvních tří čtvrtletí roku jak staré máte být.
Pouze business processing outsourcing (BPO) sektoru na 26% měl větší podíl aby se jít do kasina v missouri. "Colliers povzbuzuje vývojáře, aby se více vyjít vstříc, aby tyto firmy hledají dodatečných kancelářských prostor v hlavním městě země," řekl, že firma jak staré máte být. Offshore herní společnosti na Filipínách nadále přispívat do místního trhu s nemovitostmi, a odpovídající podpora by měla být poskytována, aby se jim, přední realitní poradenská firma řekl aby se jít do kasina v louisianě. "Můžeme je vidět na těchto místech stává klíčové rozbočovače pro offshore herní operace v průběhu příštích 12 měsíců, i když jsme projekt ostatní trhy, jako jsou Quezon City a Ortigas třásně získávání offshore herní společnosti v příštích jeden až dva roky," Colliers řekl jak staré máte být. Je však třeba poznamenat, že offshore herní společnosti podíl mezi kancelářských transakcí klesl z 35% v roce 2017, kdy BPO firem představuje 16% z transakce. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre aby se jít do kasina v minnesotě.
Podle společnosti, to představuje 25% všech kancelář nemovitosti nabídky v Metro Manila během období. Loni v září, Předsednictvo Vnitřní Příjmů (BIR) vydal oběžník, režie Poga se zaregistrovat u finančního úřadu. Právě tento týden, Ministerstva Práce a Zaměstnání (DoLE), řekl, že to bylo vytvoření pracovní skupiny za účelem zajištění řádné dokumentace cizinců pracujících v odvětví hazardních her bettilt casino bonus bez vkladu.