Chipotle, DoorDash, Huggies, a WeatherTech připojit sázková kancelář operátor jako první Super Bowl inzerentů v letošním roce. Hotovostní výplaty se pohybují od $3 do $25,000 s top umělec(y), vítězství nebo sdílení $1 milion co je 3 sázky v texas hold ' em poker. DraftKings bude vysílat dva 15-druhé reklamy ve druhé a třetí čtvrtiny Super Bowlu LV, nabízí divákům možnost zadat zdarma bazén, aby se předpovědi na čtvrté čtvrtletí akci," hlásí Jeannine Poggi pro Pořekadlo co je 3 druhu v pokeru. To znamená, DraftKings' pair of 15-druhá místa nebude to levné, potenciálně jiskření obnovena i když prchavé obavy ohledně nákladů společnosti na získávání zákazníků free slots online no money.

Zpočátku, herní společnost plánuje jednu reklamu pro Super Bowl LV na Únor sloty zdarma online bez registrace. Reklamy, které DraftKings je vytváří sám, bude motivovat diváky k účasti v free prediktivní hra se zaměřením na čtvrté čtvrtletí. Všichni účastníci dostanou ceny.

Daily fantasy sports (DFS) a obří internetové sportovní sázení operátor DraftKings je mezi nárazníku plodin z první Super Bowl inzerentů, zatímco některé další známé značky jsou sedí na velký zápas. DraftKings a soupeř FanDuel napsala knihu o tom, že taktika: Vybudovat klientskou základnu prostřednictvím DFS a hry zdarma a později převést účastníky na sportovní sázkaře free slots online ohne anmeldung. DraftKings je jen jednou ze série firem výroba reklamních debutuje během letošního Super Bowlu.